Skip to content
::: Služby
Služby

Našim zákazníkům se snažíme pomáhat, aby pro jejich podnikání co nejefektivněji využívali všech dostupných možností informačních systémů (IS) a dalších pokročilých informačních a komunikačních technologií (ICT). Komplexní informační systém přitom chápeme jako základní nástroj pro moderní procesně orientované řízení podniku.

Informační systém QIDodáváme a implementujeme první elastický informační systém QI External link, jehož výrobcem je partnerská společnost DC Concept a.s. Obecně si však troufáme kvalifikovaně poradit téměř v kterékoli oblasti ICT. Objektivnost a nezaujatost je při tom pro nás přirozeností. Přestože budeme vždy rádi, když s námi budete na řešení Vašich požadavků úzce spolupracovat, jsme vždy připraveni informovat Vás také o alternativních produktech nebo i o naší konkurenci. Jsme totiž přesvědčeni, že vždy budeme nabízet a dodávat produkty a služby nejvyšší kvality, protože jiné produkty prostě dodávat nechceme. Podle našeho názoru každou kvalitu prověří vždy čas a proto si přejeme, abychom byli s výsledky naší spolupráce všichni dlouhodobě spokojeni.

V oblasti implementace IS QI již několik let bez problémů obhajujeme titul „Silver Partner“ společnosti DC Concept, čímž se stále řadíme mezi pět jejich nejvýznamnějších partnerů. Kromě toho jsme také jejich certifikovaným vývojovým partnerem a velmi aktivně tak spolupracujeme na dalším rozvoji standardní funkčnosti QI. Bez nadsázky lze přitom v této souvislosti říct, že naši vývojáři patří mezi nejlepší v rámci celé partnerské sítě.

Kromě přímého vývoje aplikací pro QI, jako jsou např. Průvodci činnostmi procesů, vyvíjíme také vlastní software, kterým významně zvyšujeme hodnotu QI pro jeho uživatele. Na několika pilotních projektech v současné době dolaďujeme produkt UltraConnector, který umožňuje robustní propojení různých systémů. V současné době umíme s jeho pomocí propojit QI a Active Directory, Microsoft Exchange Server, docházkový systém, systém pro sledování strojů ve výrobě, elektronický obchod, webový help deskový systém a v neposlední řadě datový sklad našeho vlastního manažerského systému Business Intelligence Suite vyvinutého na platformě Microsoft External link.

KDPAbychom vyhověli zvyšující se poptávce našich současných i potenciálních zákazníků po dalších službách přímo nebo nepřímo souvisejících s informačním systémem, nabízíme nově od roku 2010 také vedení účetnictví (příp. daňové evidence) a daňové poradenství, zaštítěné naší kolegyní Ing. Helenou Maňákovou, která je v komoře daňových poradců registrována pod číslem osvědčení 04431.